HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Eşyalarınız sözleşme ile güvende!
I.
Sözleşmenin Amacı
İş bu sözleşme aşağıda adları yazılı nakliyat firması ve eşya sahibi arasında, firmanın ev eşyalarını alınacak adresten bırakılacak adrese aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda taşınması işleminin gerçekleştirilmesi için düzenlenmiştir.
Taraflar sözleşmenin tamamını okuduklarını, içeriğinin bütünü ile anlaşıldığını ve tüm hükümlerini onayladıklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

II.
Firma
Adı : 
Adresi : 

III.
Eşya Sahibi
Adı Soyadı :
Eşyanın Alınacağı Adres : 
Eşyanın Bırakılacağı Adres : 

IV.
Genel Maddeler
Aksi belirtilmediği sürece tüm eşyaların paketlenmesi, demontajı ve eşyanın bırakılacağı adreste montajının yapılması nakliye firmasına aittir.
Evden eve nakliyat esnasında eşyaların hasar görmesi veya tamamen kullanılamaz hale gelmesi durumunda zarar gören eşyanın tamirinden nakliye firması sorumludur. Eşya tamir edilemiyorsa nakliye firması zararı karşılamakla yükümlüdür.
Eşyaların bırakılacağı adrese eksik getirilmesi ve ya kaybolması halinde yükümlülük nakliye firmasına aittir. Paketleme işlemini ev sahibinin yaptığı eşyalarda bu madde geçersizdir.
Evden eve nakliyat firmasının eşyaları belirtilen tarihte teslim etmemesi halinde (geçerli bir sebebi yoksa ) taşıma bedeli üzerinden 10% gecikme indirimi uygulanacaktır.
Taraflar taşıma tarihine 3 (üç) gün kalana kadar bu sözleşmeden cayma hakkına sahiptirler.
Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde eşya sahibi bu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahip olacaktır.
Evden eve nakliyat firması eşyaları kazalara karşı 15.000TL değerinde nakliye sigortası ile sigortalayacaktır.
Eşyaların kamyona taşınması ve kamyon karayolunda seyir halindeyken eşyalarda meydana gelecek hasarlardan firma sorumludur.
Paketlemesini eşya sahibinin yaptığı kolilerde, eğer kolide taşıma sırasında çok belirgin bir yırtık, çökme ve ezilme meydana gelmemiş ise sorumluluk eşya sahibine ait olacaktır.
Firmadan talep edilen hizmetler: 

V.
Ödeme Koşulları
Bu sözleşmenin konusu evden eve nakliyat hizmetinin fiyatı…………………….. olarak, karşılıklı mutabakatla belirlenmiştir. Bu fiyata KDV dahil değildir.
Ödenen :
Yazı İle Ödenen : 
Kalan : 
Yazı İle Kalan : 

VI.
Yasaklanan Davranışlar
Firma taşımayı……………………. Plakalı veya…………………………Plakalı kapalı kasa araç ile yapacağını beyan etmiştir. Firma eşya sahibine bildirmeden farklı bir araçya da aracı firma kullanamaz.

VII.
Sözleşmenin Sona Ermesi
İşbu sözleşme evden eve nakliyat firmasının eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi ve bu adresten ayrılması ile sona erer. Teslimat sırasında eşyalarda hasar tespit edilmesi durumunda bunun bir tutanakla kayıt altına alınması gerekmektedir. Firma bu adresten ayrıldıktan sonra tutanakla tespit edilmemiş hasar talepleri geçersiz olacaktır.
İşbu Sözleşme ‘den doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf hallinde ……………………………………………………………………………….. Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

Firma Yetkilisi
İmza Taşıma Tarihi

Eşya Sahibi 
İmza Teslim Tarihi
 
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.