HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Nasıl Çalışır


 

1. İHALE OLUŞTUR


Nakliyat hizmeti almak için ilk yapmanız gereken bir ihale oluşturmaktır. İhaleyi kısabir form doldurarak kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

İhale oluştururken istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu doğru fiyatlar alabilmeniz için çok önemlidir.
İhaleniz tarafımızca incelendikten sonra yayınlanır ve size özel oluşturulan panelinize kurumsal firmalardan gelen teklifler yansır.


2. UYGUN BULDUĞUN TEKLİFİ ONAYLA


Sistemimize kayıtlı olan kurumsal firmalar oluşturduğunuz ihaleye teklifler yollar. Bu teklifleri panelinizden takip edebilirsiniz. Size fiyat gönderen firmaları inceleyebilir ve aralarından uygun bulduğunuz onaylayabilirsiniz. 


3. FİRMA SENİ ARASIN


Onaylamış olduğunuz firma, taşınma detaylarını öğrenmek ve program yapmak amacıyla sizinle iletişime geçer. Detayları görüştükten sonra anlaşmaya vardığınız taktirde firma seçme işlemini bitirmiş olursunuz.


4. YORUM YAP


Taşınmanızı gerçekleştiren firmanın iyi ve kötü yönleri hakkında yorum yaparak diğer taşınacaklara yön gösterebilirsiniz. Firmanın çalışma şeklinden hal ve tavırlarına kadar istediğiniz konu hakkında yorum yapabilir ya da firmayı eleştirebilirsiniz.
 
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.