HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Gizlilik Sözleşmesi

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında ve sitemizde yapacağınız işlemlerden dolayı sizden talep ettiğimiz bilgilerin ne şekilde ve amaçla kullanılacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirlenmiş kurallara tabidir. Sitemizi ziyaret etmekle ve vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmakla  işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

www.nakliyattalebi.com size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sizlerden bazı bilgilerinizi ( ad,soyad,telefon,mail,vergi no vb.) talep etmektedir.

Talep edilen bu bilgiler doğrultusunda nakliyattalebi.com olarak dönemsel oluşturulan bir takım kampanya vb. uygulamalardan haberdar edilebilirsiniz.

Sizlerden topladığımız bu bilgiler nakliyattalebi.com veri deposunda saklanacak ve hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Müşteri bilgileriniz yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlardan gelen talepler sonucunda paylaşıma açık olacaktır.

Kullanıcılarımızın girmiş olduğu bilgilere sadece kullanıcının ulaşması ve değiştirmesi mümkündür. Farklı kullanıcıların bu bilgilere erişim ve müdahale hakkı yoktur.

İnternete girmiş olduğunuz tüm bilgiler internet doğası gereği güvenlik önlemlerinin olmasına rağmen üçüncü kişiler tarafından ele geçirilebilir. Böyle bir durumda nakliyattalebi.com sorumlu değildir.

İLETİŞİM

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorun ve görüşlerinizi aşağıdaki iletişim araçlarıyla bize bildirebilirsiniz.

http://www.nakliyattalebi.com/oneri-sikayet.html
Telefon : 05365966532


 

 

 

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.