HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İhaleler

İhale Talepleri
Alınacak Şehir Gidilecek Şehir Tarih Eşya Detayı Teklif Sayısı
AĞRI, PATNOS
ANKARA, MAMAK
28.3.2021

...

3
AĞRI, PATNOS
TOKAT, TOKAT
15.2.2021

...

2
ANKARA, SİNCAN
İZMİR, BUCA
19.10.2020

1 adet köşe koltuk takımı pufu ve teklisi, 2 ad.tv, 1 demonte arabalı yatak, 1 ad.deminte halde 2 kapılı dolap, 1 ad.cif...

3
KAHRAMANMARAŞ, KAHRAMANMARAŞ
MALATYA, BATTALGAZİ
30.9.2020

Eşyalar Kahramanmaraş'ta zemine sıfır halde(depoda) araç yanastirilip alinabilir durumda.1 oturma grubu,1 yatak odası,be...

4
TUNCELİ, MAZGİRT
SİVAS, SUŞEHRİ
23.8.2020

...

3
KÜTAHYA, KÜTAHYA
ERZURUM, YAKUTİYE
21.8.2020

...

3
İSTANBUL, ÜSKÜDAR
MUŞ, MUŞ
21.8.2020

1 adet oturma odası 1 adet yatak odası 1 adet çocuk odası mevcut 5 ila 10 arası orta boy koli var...

3
IĞDIR, ARALIK
HATAY, İSKENDERUN
5.8.2020

...

3
ELAZIĞ, ELAZIĞ
İSTANBUL, ATAŞEHİR
8.3.2020

...

3
TRABZON, TRABZON
KONYA, SELÇUKLU
14.3.2020

eşya büyük ölçüde paketlenmiştir az bir miktarda paketleme işi yapılacaktır ...

3
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.