HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İhaleler

İhale Talepleri
Alınacak Şehir Gidilecek Şehir Tarih Eşya Detayı Teklif Sayısı
BURSA, YILDIRIM
BURSA, OSMANGAZİ
30.6.2018

4 kanepe (3 kişilik), buzdolabı, çamaşır makinası, 7 halı, 2 yolluk (halı ve yolluklar yıkamadan gelmez ise taşınma esna...

ŞANLIURFA, ŞANLIURFA
BALIKESİR, BALIKESİR
10.6.2018

15-20 koli eşya bir koltuk ve bir kitaplık...

ANKARA, ÇANKAYA
İSTANBUL, TUZLA
19.4.2018

3+1 eşya çok değil ...

OSMANİYE, TOPRAKKALE
OSMANİYE, TOPRAKKALE
15.4.2018

Aynı site içerisinde yan bloktaki eve taşınacağım, 3+1 şeklindedir eşyalar. Kişisel eşyalar ve mutfak eşyalarını kendim ...

KIRKLARELİ, PINARHİSAR
AYDIN, SÖKE
10.4.2018

...

1
İSTANBUL, BEYOĞLU
BURDUR, KEMER
24.3.2018

Kısmi taşıma yapılacaktır. taşınacak eşyalar: 2 adet tek kişilik baza , 2 adet tek kişilik yatak , 2 adet çocuk çalışm...

4
İSTANBUL, SARIYER
İZMİR, URLA
10.3.2018

2+1 evimin salon hariç odaları taşınacak...

4
BURSA, MUDANYA
İSTANBUL, KÜÇÜKÇEKMECE
3.3.2018

4+1 evimizde yataklar, dolaplar, masa sandalye, koliler, hurçlar, mutfak eşyaları, beyaz eşyalar. Resim tabloları taşına...

4
İSTANBUL, ESENYURT
KIRKLARELİ, BABAESKİ
13.1.2018

Çamaşır makinası. Bulaşık makinası. İkili koltuk. Üçlü koltuk. Yemek masası. 8 sandalye. 6 kapılı Gardolap. Çift kişilik...

5
İSTANBUL, AVCILAR
İSTANBUL, AVCILAR
24.2.2018

3 cekyat 1 L koltuk 1çamaşır makinesi 1buzdolabı 1 bulaşık mak 1 küçük gardolap 1 jifonyer 1 (80 cm)akvaryum sepp...

5
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.