HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Artvin Evden Eve Nakliyat

turansoy nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat

BORÇKA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

HAKAN / Artvin - Borçka 25.Mart.2017 Borçka ve çevresinde taşımacılık faaliyetleri vermekte olan firmamız artvin ile ve ilçelerinde şehirlerarası evden eve taşımacılık yapmaktadır. 0532 417 47 54 / 0537 727 33 86...

Arhavi Evden Eve Nakliyat

ALİ / Artvin - Arhavi 25.Mart.2017 izcioğlu nakliyat olarak karadeniz bölgesinde türkiye geneli şehirler arası evden eve taşımacılık yapmaktayız. 0537 727 33 86...

ARTVİN EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM TURAN / Artvin - Artvin 03.Şubat.2017 Artvin’in en uzun süredir evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini üstlenen köklü nakliyat firmalarından birisiyiz. Gerek Artvin merkezinde, gerek ilçelerde pek çok taşınmak isteyen aileye, ofise ve kuruma yardımcı olduk. Şimdiye kadar bizimle çalışan tüm müşterilerimiz bizden memnun kaldılar. Çünkü sizlere sunduğumuz hizmetlerde herhangi bir aksama, değişim...
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.