HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İstanbul Üçeller Evden Eve Nakliyat

Kaliteli Ve Güvenli Taşımacılığın Adresi

İstanbul Üçeller Evden Eve Nakliyat

20 Temmuz 2017 tarihinde Nakliyattalebi.com'a Katıldı - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / MALTEPE

Kurumsal


  Üçeller evden eve nakliyat firması 1980 yılında İstanbul’un Ataşehir semtinde temelleri atılmış olup bu yıldan itibaren kendini geliştiren ve modern taşımacılık hizmeti sunan bir marka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetli çalışması ve dürüstlük ilkesine sadık kalmasından dolayı İstanbul nakliye firmaları arasından özel bir konuma sahiptir. Geniş araç filosu ve uzman ekibiyle taşımacılık sektörünü kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

    '' Kaliteli Ve Güvenli Taşımacılığın Adresi'' prensibiyle geleceğe doğru profesyonel hizmetler vermede emin adımlarla yol almaktadır.
 

   Misyonumuz

  1. Evden eve nakliyat hizmetinde yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek, taşımacılıktaki teknolojik gelişmeleri takip etmek ve müşteri memnuniyetini en güzel şekilde gerçekleştirmek
  2. Personellerimizin fikir ve görüşlerini dikkate alarak şirketimizin gelişimine katkıda bulunmaları sağlamak
  3. Üçeller Nakliyat olarak taşımacılık hizmetini her geçen gün daha da profesyonelleştirip geniş kitlelere ulaşmayı hedef edinmek
 

     Vizyonumuz

Evden eve nakliyat sektöründe güvenli ve kalite bir hizmet sunarak insanlarımıza faydalı olmak

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.