HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Türksoy Nakliyat

İyi düşün İyi taşın

Türksoy Nakliyat

20 Ocak 2017 tarihinde Nakliyattalebi.com'a Katıldı - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / SULTANBEYLİ

10/2

Türksoy Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekiplerimizle evinizi sorunsuz taşıyoruz. Türkiye'nin her tarafına hizmetimiz vardır.

FİRMANIN TAŞIDIKLARI
  • AYŞEGÜL T.
    DENİZLİ - TEKİRDAĞ
    Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
  • HASAN E.
    İSTANBUL - İSTANBUL
    Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.