HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İzcioğlu Nakliyat

AMACINIZ KALİTE İSE YÖNÜNÜZÜ BİZİMLE TAYİN EDİNİZ..

İzcioğlu Nakliyat

17 Ocak 2017 tarihinde Nakliyattalebi.com'a Katıldı - Bulunduğu Yer : İSTANBUL / SULTANBEYLİ

9/3

1989'dan bugüne evden eve nakliyat, nakliyat ve depolama hizmetleri sunan İzcioğlu Nakliyat; müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. 28 yıldır taşımacılık ve depolama hizmeti veren İzcioğlu Nakliyat kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan ender firmalardan biridir. Bugüne kadar binlerce insana hizmet veren firma taşımış olduğu tüm müşterilerinin kendisine referans olmasını hedeflemektedir. Bu nedenle her müşterisini sanki ilk müşterisiymiş gibi özenli ve dikkatli taşımaktadır.

İzcioğlu Nakliyat sahip olduğu son model ve ev taşımak için dizayn edilmiş araçlarıyla bu sektörde lider firma olmayı hedeflemektedir. Firma zamana, teknolojiye ve yeniliklere çok iyi ayak uydurarak kendini sürekli geliştirmekte ve değiştirmektedir. Uzman olduğu asıl taşıma türü evden eve nakliyat olan İzcioğlu Nakliyat İstanbul merkezli bir firma olup şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir.

Artık taşınmanız için endişe etmenize gerek yok. İzcioğlu Nakliyat size a'dan z'ye bir taşıma hizmeti sunuyor. Uzman personelleri ve son model araçlarıyla sizin için tüm eşyalarınızı ambalajlıyor, taşıyor ve kurulumunu yapıyor. İzcioğlu Nakliyat müşterileri taşınma esnasında hiç bir işe ellerini sürmüyor.


Hizmetlerimiz:

 1. Evden eve nakliyat
 2. Şehir içi nakliyat
 3. Şehirler arası nakliyat
 4. Uluslar arası nakliyat
 5. Ofis, fuar, banka taşımacılığı
 6. Fabrika taşımacılığı
 7. Asansörlü nakliyat

AMACINIZ KALİTE İSE YÖNÜNÜZÜ BİZİMLE TAYİN EDİNİZ..

 

izcioglu-arac  sehirlerarası-arac  buyuk-boy-arac

evden eve nakliyat ambalajlama  esya-paketleme  arac-kasası

FİRMANIN TAŞIDIKLARI
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.