HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Yüksekova Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

turansoy nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat

Yüksekova Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Ernak Nakliyat
Hakkari
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Profesyonel hayatta her insan işini profesyonel kişilere yaptırmak ister. Nakliyat işlemi de profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Eşyaların güvenilir bir şekilde ve zarar vermeden taşınması büyük öneme sahiptir. Özellikle kırılması muhtemel eşyalar ayrı bir dikkat isteyen eşyalardır ve bu tür eşyaların taşınmasında profesyonellik çok önemlidir. Yüksekova evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Nakliyat konusunda deneyimli ve eğitimli ekibimizin yanı sıra, tam donanımlı nakliyat araçları ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Ayrıca kullanmakta olduğumuz eşya asansörü ile birlikte profesyonelliğimize kalite katmaktayız. Sizde eşyalarınızı bizim gibi profesyonel ellere teslim ederek güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlerin acillik durumunuza göre hareket ederek süreci daha da hızlandırabilmekteyiz. Süreci hızlandırmamız eşyaları zarar gelme olasılığını artırmamaktadır. Ekip olarak eşyaları taşırken büyük dikkat göstermekteyiz ve herhangi bir eşyaya en ufak zarar gelmemesi için çabalamaktayız. Yüksekova evden eve nakliyat ve taşımacılık ekibi olarak eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlemi sağlamaktayız.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.