HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Yetki Belgeli Taşıma Firmaları

anitur nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Yetki Belgeli Taşıma Firmaları

nakliyattalebi
İstanbul
000000000
info@nakliyattalebi.com
Evinizi taşımak için anlaşacağınız firmanın sorun yaşamamanız için çok iyi seçilmesi gerekiyor. Bir çok insan taşınma sırasında nakliye firmasından memnun kalmıyor. Bunun en temel sebebi işe yeni başlamış kişiler ile çalışmaları. Nakliyat firması seçerken ilk yapmanız gereken yetki belgesine sahip olup olmadıklarını öğrenmek olmalıdır. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz kişilerin işlerinde profesyonel olmaları sorun yaşamamanız için çok önemlidir. Nakliyattalebi.com'a kayıtlı firmaların tamamı K3 yetki belgesine sahip firmalardır. Bizler bu belgeye sahip olmayan kişilerin üyeliklerini onaylamıyor ve sorun yaşamamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kayıtlı firmalarımızı hemen arayarak en iyi fiyatı alabilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.