HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Yalova Evden Eve Nakliyat

anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat

Yalova Evden Eve Nakliyat

Hüseyin
Yalova
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Yalova nakliye işlerinizde güvenilir bir nakliye firması mı arıyorsunuz ? Bundan böyle aramayacaksınız. Çünkü Yalova’nın en kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunan firması ayağınıza kadar geldi. Tamamıyla müşteri odaklı çalışan nakliye firmamız bugün Yalova’nın en çok hizmet sağlayan nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Biz sadece ekip olarak değil, teknik ve donanımsal açıdan da oldukça profesyonel bir nakliye firmasıyız. Çünkü günümüzde nakliye işlerini gerçekleştirirken teknolojinin yararlarını arkaplana atmamak gerek. Biz de teknolojiyi arkaplana atmadık ve hizmetlerimizin büyük bir kısmını son teknoloji makineler ile gerçekleştirmeye başladık. Bu sayede müşterilerimiz hizmetlerimizden daha fazla verim elde ederken insan gücüne olan ihtiyacı azaltmış oluyoruz.

Eşyalarınızı kapınızdan alıyoruz, güvenli bir şekilde ambalajlayıp, paketleyip donanımsal açıdan eksiksiz nakliye araçlarımıza düzenli bir şekilde yüklüyoruz. Nakliye araçlarımızda bulunan eşyalarınızı dikkat ve hassasiyet ile yeni adresinize götürüp dairenize kadar çıkarıyoruz. Eşyalarınızı nasıl yerleştireceğiniz, neyi nereye koyacağınız ise tamamıyla size kalmış. Fiyat politikamızı etkileyen pek çok çeşitli faktör var. Bu yüzden bizi arayarak en sağlıklı teklifi edinebilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.