HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Yakacık Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Ernak Nakliyat
İstanbul
02165724086
ernaknakliye@gmail.com
Nakliye piyasası günden güne daha fazla hareketlenmektedir. Bu hareketlilikten kaynaklanan yeni nakliyat firmalarının açıldığı gözlemlenmektedir. Ancak insanların her nakliye firmasına güvenmesi beklenemez. Yakacık evden eve nakliye firması, uzun senelerdir bu sektör içerisinde güvenilir bir şekilde var olmaktadır. Bu süreç zarfında öncelik olarak müşteri memnuniyetini düşünmektedirler. Hiçbir zaman müşterilerin mağdur olmamasını sağlayarak, güvenilir hizmet vermeye devam etmektedirler. Yakacık evden eve nakliyat, teknolojiyi de yakından takip ederek teknolojik gelişmeleri bu sektöre uyarlamaktadırlar.
Özellikle eşya asansörü konusunda büyük özen göstermektedirler ve bu özenle birlikte her türlü eşyanın rahatlıkla taşınabileceği bir nakliye asansörü kullanmaktadırlar. Koltuk takımı, yatak, baza, elbise dolapları veya beyaz eşyalar eşya asansörünün kaliteli oluşu ve her türlü eşyayı rahatlıkla taşıyabilme özelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde yeni adrese götürülmektedir. Eşyaların nakliye aracına yükleneceği ev ve nakliye aracından eşyaların taşınacağı yeni ev yüksek katlarda ise, her iki tarafta da eşya asansörü kullanılmaktadır. Bu kullanım sayesinde taşınacak olan eşyalarınıza zarar gelme olasılığı minimuma indirgenmekte ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.