HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Üçeller Evden Eve Nakliyat

anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat

Üçeller Evden Eve Nakliyat

Ahmet YİĞİT
İstanbul
02165768910
ucellernakliye@gmail.com
Kurumsal Üçeller evden eve nakliyat firması 1980 yılında İstanbul’un Ataşehir semtinde temelleri atılmış olup bu yıldan itibaren kendini geliştiren ve modern taşımacılık hizmeti sunan bir marka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetli çalışması ve dürüstlük ilkesine sadık kalmasından dolayı İstanbul nakliye firmaları arasından özel bir konuma sahiptir. Geniş araç filosu ve uzman ekibiyle taşımacılık sektörünü kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. '' Yüksek Kalite; Kusursuz Hizmet '' prensibiyle geleceğe doğru profesyonel hizmetler vermede emin adımlarla yol almaktadır. Misyonumuz Evden eve nakliyat hizmetinde yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek, taşımacılıktaki teknolojik gelişmeleri takip etmek ve müşteri memnuniyetini en güzel şekilde gerçekleştirmek Personellerimizin fikir ve görüşlerini dikkate alarak şirketimizin gelişimine katkıda bulunmaları sağlamak Üçeller Nakliyat olarak taşımacılık hizmetini her geçen gün daha da profesyonelleştirip geniş kitlelere ulaşmayı hedef edinmek Vizyonumuz Evden eve nakliyat sektöründe güvenli ve kalite bir hizmet sunarak insanlarımıza faydalı olmak
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.