HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Trabzon Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Soner
Trabzon
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Karadenizin en büyük şehrine yakışır nakliye hizmetlerini sunmak için kurulan Trabzon evden eve nakliyat, sonunda Trabzon’da da hizmete girdi. Bugüne kadar Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyat firması, bundan böyle kaliteli hizmetini Trabzon’lu müşterilerle de buluşturmayı hedefliyor. Sağladığı hizmetlerle kendisini ve hizmet standartlarını kanıtlayan firmamız, diğer nakliye firmalarına göre hem teknik materyal kullanımı hem de ekip arkadaşları açısından oldukça büyük bir avantaj sahibi.

Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak hem oldukça keyifli hem de uygun maliyetli. Sunduğumuz hizmetin yarısını dahi sunamayıp tonlarca para alan nakliye firmalarının aksine işlemlerin daha akıcı ve güvenli ilerlemesini sağlayan metodlarımıza rağmen sizden ekstra ücretler talep etmiyoruz. Üstüne üstelik sunduğumuz hizmetlerin tamamı sigorta garantisi kapsamı altında. Eşyalarım hasar görür mü, kaybolur mu korkusu Trabzon evden eve nakliyatın sağladığı bu hizmet kapsamında sona eriyor. Hizmetlerimiz süresince zarar gören, çalınan eşyalarınız ile ilgili tüm sorumluluğu kabul edip kayıp veya çalınan eşyaların ücretlerinin ödenmesini garanti ediyoruz. Fiyat teklifleri için bizi arayabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.