HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Tokat Evden Eve Taşımacılık

turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat

Tokat Evden Eve Taşımacılık

Milazım
Tokat
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Her işte olduğu gibi nakliyat işinizi de işin ehline teslim etmek isteyeceğinizden eminiz. Bu doğrultuda da yıllarını bu sektöre vermiş, geniş müşteri kapasitesine sahip bir nakliye firmasıyla çalışmak sizin için en tercih edilebilir durumlardan birisi olacak. Nakliyat sektörünü yakından tanıyan bir firma olarak sadece kendi işlerimizle ilgileniyoruz. Çünkü sektörde bize rakip olabilecek kadar teknolojik materyal kullanımı yapan ve kaliteli bir ekibe sahip olan nakliye firması şimdilik yok. Siz de rakipsiz bir nakliye firmasıyla çalışmak, kalitenin farkına varmak istemez misiniz ?

Tokat’ta ilk defa eşya ambalajlama ve sigortalama metodları ile çalışan nakliye firması biziz. Bu da işimize duyduğumuz güveni belirten önemli etkenlerden birisi. Birçok nakliye firması kendi işine kendisi kefil olarak müşterileri kandırmaya çalışsa da biz arkamıza sağlam sigorta şirketlerini aldık ve referanslarımızı müşterilerimiz olarak bildik. Dolayısıyla değersiz bir eşyanız dahi zarar görse eşyanın ücretini bizden değil Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden alabileceksiniz. Fiyatlarımız, hizmet etkenlerine göre değişebilmektedir. Daha doğru fiyat analizleri için bizi arayabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.