HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Sorgun Evden Eve Taşımacılık ve Nakliye

karatas nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Sorgun Evden Eve Taşımacılık ve Nakliye

Hüner Nakliyat
Yozgat
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Günümüz de birçok insan iş yoğunluğundan dolayı fırsat bulup yeni evine taşınamamaktadır. İşten kısa süreliğine izin alsa bile, bu süre eşyaları güvenli bir şekilde taşımaya yetmemektedir. Bu durum karşında da kara kara düşünmektedirler. Sorgun evden eve nakliyat firması olarak her daim sizlerin yanındayız ve sizleri bu kara düşüncelerden kurtarmaktayız.
Sizler işinizdeyken biz profesyonel bir şekilde ve kısa sürede eşyalarınıza zarar vermeden yeni evinize taşımaktayız. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde var olmamız deneyim kazanmamızı sağlamıştır. Edindiğimiz deneyimlerimizi de sizlere vermiş olduğumuz nakliyat hizmetine yansıtarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızı eski evinizden yeni evinize taşıyana kadar ki süreçte tüm sorumluluk firmamıza aittir. Yapmış olduğumuz nakliyat sözleşmesi ve eşya sigortası ile birlikte herhangi bir sorun halinde müdahale etmekteyiz ve mağduriyetinizi gidermekteyiz.
Ancak ekibimiz planlı bir şekilde çalışması ve nakliyat için yeterli donanıma sahip olmamız herhangi bir sorun oluşmasına izin vermemektedir. Sorgun evden eve nakliyat ekibimizin özenli hareket etmesi ve eşyalarınızı taşırken kendi eşyaları gibi benimsemeleri ne kadar içten bir hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizde bu hizmete sahip olmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.