HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Solhan Evden Eve Nakliyat

turansoy nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat

Solhan Evden Eve Nakliyat

Ertuğrul
Bingöl
05322709389
nakliye@gmail.com
Eşya taşıma işlemi, günümüz de her insanın karşısına çıkan bir süreçtir. Bu süreç genellikle korkutucu olmakta ve işleyiş hakkında bilgisi olmayanlar için sorunlu bir süreç haline dönüşebilmektedir. Özellikle yüksek katlı evlerden eşya taşımak zorunda olan kişiler eşyalara zarar verme, çevreye rahatsızlık verme gibi olumsuzluklarla karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak bizler Solhan evden eve nakliyat olarak sizlere kısa süren ve sorunsuz tamamlanan eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.
Profesyonel ekibimiz almış oldukları nakliyat eğitimleri ve edinmiş oldukları deneyimlerden faydalanarak nakliyat süreci için plan oluşturmaktadırlar. Bu plana uygun şekilde hareket ederek herhangi bir olumsuz oluşmasının önüne geçerek sorunsuz nakliyat amaçlamaktadır. Solhan nakliyat firmamıza ait olan eşya asansörü de bu süreçte kullanılarak nakliyat sürecini daha hızlı hale getirmektedir.
7/24 sizlere hizmet sağlayan firmamız nakliyat sözleşmesi yapmakta ve her iki tarafın haklarını resmileştirmektedir. Böylece, herhangi bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman sözleşme maddeleri esas alınarak gerekli adımlar atılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için güvenilir nakliyat süreci geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Solhan’da taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bizden fiyat almadan karar vermeyin.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.