HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Sivas Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat

Sivas Evden Eve Nakliyat

Hamit
Sivas
05326000395
hunernakliye@gmail.com

Sivas evden eve nakliyat olarak yıllardır bu sektörün emektar firmalarından birisiyiz. Sadece Sivas içerisinde değil, Türkiye’nin dört bir yanında nakliye hizmeti verdik ve bu sayede hem kendimizi hem de ekibimizi geliştirme şansı yakaladık.Uzun yıllardır bu sektöre emek vermek, bizi sektörün en iyi firmalarından yaptı. İş kalitemizi geliştirilebilir teknoloji ile birleştirerek sizlere ekstra nakliye hizmetleri sunuyoruz. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra diğer nakliye firmalarını unutmanız uzun zaman almayacak. Çünkü Sivas evden eve nakliyat kalitesi ile tanıştıktan sonra diğer nakliye firmalarını hatırlamak bile istemeyeceksiniz. Hizmetlerimizde iddaalıyız. Bizi en iyi bizimle çalışan müşterilerimiz bilir. Siz de bu ayrıcalığı yakalayıp Türkiye’nin en teknolojik ürünleri ile çalışan Sivas evden eve nakliyat ile çalışmak ister misiniz ?

Hizmetlerimiz tamamıyla garantilidir. Üstelik garantiyi biz vermiyoruz. Genelde nakliye firmaları “garantisi biziz” çıkışı yaparak müşterinin içini rahatlatmaya çalışsa da bu firmalar genelde sözlerinde durmamaktadır. Ancak biz işimizi garantiye aldık ve eşyalarınızı sigortalamaya başladık. Bu sayede kırılan eşyanızın ücretini rahatça geri alabilecek, hizmetlerimizden %100 memnuniyet sağlayabileceksiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.