HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Serdivan Evden Eve Nakliyat

karatas nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat

Serdivan Evden Eve Nakliyat

Muhammet
Sakarya
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Günümüz de birçok insan farklı nedenlerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalmaktadır. Bu nedenler bazen iş değişikliği olabiliyorken bazen de yeni ev kiralama veya satın alma olabilmektedir. Bunların sonucunda eşyalarınızı yeni evinize taşımanız gerekmektedir. Ancak çoğu insan iş yoğunluğundan buna vakit ayıramamakta veya bu konuda bilgisi olmadığı için çekingen olabilmektedir.
Ayrıca evinizin oldukça yüksek katta olması ağır eşyaları nasıl aşağıya indireceğinizi düşünmenize neden olabilmektedir. Serdivan evden eve nakliyat firması olarak sizleri bu düşünceden ve stresli süreçten kurtarmaktayız. Nakliyat konusunda ki bilgimiz ve uzun yıllardır bu sektör içerisinde var olmamızın vermiş olduğu deneyim ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Eşyalarının evinizden alınarak yeni evinize kadar ki süreci en iyi şekilde yürüterek eşyalarınızı zarar görmeden taşımaktayız. Ancak her türlü olumsuzluğa karşı önlem almak adına taşınacak eşyalarınızı sigortalamaktayız. Böylece zarar gören eşyalarınızın zararını Serdivan evden eve nakliyat firması olarak anında karşılayarak sizlerin mağduriyetini gidermekteyiz. Müşterilerimizin memnun kalması ve eşyalarının zarar görmeden taşınması bizlerin öncelikli hedefidir.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.