HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat

karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat

Mehmet
Şanlıurfa
05377273386
ernaknakliye@gmail.com

Şanlıurfa’da evini, iş yerini taşımak isteyenler Şanlıurfa nakliyat firmasına danışmadan işlerini teslim etmek istemiyor. Çünkü yılların verdiği tecrübeyle hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunuyoruz. Bu sayede iki taraf da hizmetlerden tam verim alıyor.

Yıllar önce başladığımız nakliye sektöründe her geçen gün daha da güçlü bir ekibe sahip olma şansı yakaladık ve bu sayede gün geçtikçe daha da kaliteli bir nakliye firması haline geldik. İlk gün olduğu gibi yine hizmetlerimize ve güvencelerimize güvenerek sizlere “Şanlıurfa’nın en iyi nakliyat firması” olduğumuzu kanıtlıyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmete göre çok daha makul fiyatlar talep ederek uygun fiyatlardan daha fazla müşterimizin bu kaliteden yararlanmasını hedefliyoruz. Siz de nakliye işleriniz ile ilgili fiyat teklifi almak için hemen bizi arayabilir, veya ofisimize gelerek çayımızı içebilirsiniz.

Hizmetlerimize başlamadan önce elektronik eşyalarınızı baloncuklu ambalajlara sarıp iyice bantlıyoruz. Bu sayede eşyalarınız nakliye sırasında bir yerden darbe alsa bile herhangi bir hasar görmüyor. Eşyalarınız hasar gördüğü taktirde de ücretinizi geri iade etme garantisi veriyoruz. En iyisinden biraz daha iyisi için Şanlıurfa evden eve nakliyatı tercih edebilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.