HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Mustafa
İstanbul
02165724086
info@izcioglunakliyat.com
İstanbul'un son zamanlarda en hızlı gelişen ve büyüyen ilçelerinden biri olan Sancaktepe; yeni yapıları ve artan nufusuyla yeni bir iş merkezi haline gelmiştir. Sürekli yeni konutların yapılmasıyla bu bölgeye olan talep de hızla artmıştır. Firmamız bu bölge insanlarına evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehir içi ve şehirler arası taşınacak olanlara verdiğimiz kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız.
Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetimizde tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm eşyalarınızın toplanması, sökülmesi ve ambalajlanması uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılıyor. Şehir içi taşınma işlemleriniz yarım gün gibi kısa bir zamanda tamamlanmış oluyor. Eşyalarınız kapalı, çelik kasa araçlarımızda güvenle taşınmaktadır. 
Sancaktepe nakliyat firmaları arasında tecrübemiz ve uzmanlığımızla dikkat çekiyoruz. Bugüne kadar taşımışolduğumuz yüzlerce ev en büyük referansımızdır. Taşınma öncesinde imzaladığımız sözleşme ile her şey kayıt altına alınmaktadır. Böylece oluşabilecek herhangi bir aksilikte her iki tarafta hakkını sorunsuz bir şekilde arayabilmektedir. Eşyalarınız taşınma aşamasında sigortalanmaktadır. 
Hemen arayın ve rezervasyon yaptırın.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.