HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Sakarya Evden Eve Nakliyat

izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Hüner Nakliyat
Sakarya
05327260360
hunernakliye@gmail.com

Sakarya evden eve nakliyat, Sakarya’nın en geniş mutlu müşteri kitlesine sahip nakliye firmasıdır. Çalışmalarında her zaman kusursuzluğu ve mükemmeliyeti ilk edinen firmamız, sizlere sunulan hizmetleri her geçen gün daha iyi bir ivmeyle yükseltmeye devam ediyor. Bir nakliyat firmasında en çok aranan kriter tecrübedir ki Sakarya’da 37 yıldır nakliye hizmeti veren tek nakliye firmasıyız. Tecrübeyse tecrübe,müşteri memnuniyetiyse müşteri memnuniyeti. Aradığınız her telden kriteri bizde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar hep söylediğimiz şeyi yine söylemekten çekinmiyoruz. Firmamızın en büyük güvencesi ve referansı, müşterilerimizdir. Bir nakliye firması ne kadar iyi bir hizmet sunduğunu iddaa etse de mutlaka hizmetlerinden memnun olmayan birkaç müşteri bulabilirken firmamız hizmetlerinden memnun olmayan bir müşteriyi ne gördük, ne duyduk. Sağladığımız hizmetleri ve standartları tanısaydınız eminiz ki sizde firmamızı severdiniz. Halen zaman var, Sakarya evden eve nakliyat hizmetlerimizden birisini satın alarak kalitemizle tanışma şansı yakalayabilirsiniz.

Fiyat politikalarımız ve hizmet çerçevemiz, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebildiği için en doğru ve sağlıklı bilgiyi bizi arayarak edinebilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.