HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Rize Evden Eve Nakliyat

karatas nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Rize Evden Eve Nakliyat

Ahmet
Rize
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Karadeniz’in en meşhur illerinden olan Rize, bundan böyle görülmemiş, duyulmamış nakliye hizmetleriyle nakliye firması arama derdinden kurtulacak. Çünkü bizimle bir çalışan pir çalışmak istiyor. Bunun en büyük nedeni de diğer nakliye firmalarıyla aramızda olan farkımız. Biz müşterilerimize ve isteklerine saygı duyarken müşterilerimizin hayatı olan eşyalarını da kendi eşyalarımız gibi koruyor, daha düzenli ve hassas bir şekilde taşımaya dikkat ediyoruz.

Rize’de yıllardır pek çok müşteriye sahip olma şansı yakaladık. Müşterilerimiz bizden ve sağladığımız hizmetlerden memnun. Ancak bu bizim için yeterli değil. Biz diğer nakliye firmaları ile değil, kendimizle yarışıyoruz ve her geçen gün sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hizmetlerimize ve hassaslığımıza güvencimizin bir göstergesi olarak eşyalarınıza kırılmaz garantisi vermekten çekinmiyoruz. Çünkü hassasiyet ve dikkatin olduğu yerde eşyaların hasar görebileceğini düşünmüyoruz. Dolayısıyla artık kırılan, kaybolan, çalınan eşya derdinde son vermek için Rize evden eve nakliyatın kaliteli hizmetlerinden satın almanız yeterli olacak. Fiyatlarımız, çalışma alanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.