HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Ordu Evden Eve Nakliyat

turansoy nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat

Ordu Evden Eve Nakliyat

Mülazım
Ordu
05327260360
info@turksoynakliyat.com.tr

Ordu evden eve nakliyat, Ordu’da eşyalarınızın tamamına garanti veren ilk ve tek nakliye firmasıdır. Nakliye firmalarının genel anlayışları, eşyaların hasar görmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektir. Ancak biz hizmetimize, elemanlarımıza ve çalışma prensiplerimize güvendiğimiz için hasar gören her türlü eşyanızın maliyetini üstlenmeyi garanti ediyoruz. Kısacası eşyalarınıza önem veriyorsanız mutlaka bizimle çalışmalısınız.

Hizmetlerimiz sadece evden eve nakliyat değil, çok yönlü hizmetlerdir. Ofislerinizi, iş yerlerinizi, evlerinizi ve aklınıza gelip gelebilecek her türlü mekanınızı uygun fiyatlara taşıma garantisi veriyoruz. Üstelik eşyaların kırılmasına da bir son vermek adına kırılabilir sınıfta olan eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde yolculuklarını sürdürürken sizin de aklınız eşyalarınızda kalmıyor. Bunun yanı sıra olur da eşyalarınız hasar görür, bu tür durumlarda sorumluluk kabul eden tek nakliye firması olduğumuz için sigorta şirketleri aracılığıyla hasar gören eşyanızın ücretini firmamızdan kolayca geri alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve referanslarımızı internet sitelerine sığdıramadık. Dolayısıyla bizi ve hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden mesai saatleri içerisinde bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.