HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Odunpazarı Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

onur nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat

Odunpazarı Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Ernak Nakliyat
Eskişehir
05324174754
ernaknakliye@gmail.com
Odunpazarı Evden eve taşımacılık, her insanın yapabileceği bir iş olarak görülse de sanıldığı kadar kolay değildir. Ağır ve büyük eşyaların yüksek katlı evlerden indirilmesi, planlı hareket edilmesi, nakliyat araç ihtiyacı başlıca sorunlardır. Çoğu insan bu sorunların üstesinden gelememekte ve yardıma ihtiyacı olmaktadır. Eskişehir Odunpazarı evden eve nakliyat firması olarak sizlere 7/24 yardımcı olmaktayız. Taşımacılık konusunda ki deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınızı eski evinizden alarak en kısa süre içerisinde yeni evinize sorunsuz bir şekilde ulaştırabilmekteyiz.
Bu süreç zarfında eşya asansörünü kullanmamızın bizlere büyük yararı olmaktadır. Özellikle hızlı nakliyat gerçekleşebilmesi için eşya asansörünün olması şarttır. Bunun yanı sıra, eşya asansörü sayesinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığı ortadan kalkmakta ve komşularınıza rahatsızlık vermeden eşyalarınızı nakliyat aracımıza yüklemekteyiz. Yüklenen eşyaların yolculuk sırasında sarsılmalar karşısında zarar görmemesi için araç içi güvenliğini sağlayarak yol çıkmaktayız.
Evden eve taşımacılık hizmeti için eşyaların evden alınarak nakliyat aracına yüklenmesi ne kadar önem arz ediyor ise, nakliyat aracından alınıp yeni eve çıkarılması da bizim için o kadar önem arz etmektedir.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.