HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Niğde Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat

Niğde Evden Eve Nakliyat

Hasan Türk
Niğde
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Niğde evden eve nakliyat, yılların tecrübesiyle Niğde’de kurulmuş bir nakliye firmasıdır. Kurulduğu ilk yıllarda sadece evden eve nakliyat hizmeti veren bu firma, yıllar geçtikçe teknolojiye ve günün gereksinimlerine ayak uydurmuş, pek çok farklı nakliyat türlerini de müşterilerine sunmaya başlamıştır. Ayrıca müşterilerin isteklerini ve planlarını başarılı bir şekilde analiz eden Niğde evden eve nakliyat, bu sayede hizmetlerini başından sonuna kadar müşterilerin istekleri doğrultusunda yürütüyor.

Firmamız elemanları, tamamıyla yenilikçi ve modern nakliye araçları sayesinde eşyalarınızı daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşıyıp yeni adresinize ulaştırıyor. Eviniz, ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun evinize kadar çıkıyor, eşyalarınızı hızlı bir şekilde aracımıza yüklüyoruz.

Nakliye işlerinde yaşanan sorunlardan en büyüğü eşyaların hasar görmesidir. Biz de buna “dur” demek için kırılabilecek eşyalarınıza ambalajlama hizmeti sağlamaya karar verdik. Bu sayede kırılabilecek eşyalarınız baloncuklu ambalajlar ile kaplanarak hasar görmüyor. Üstelik sunduğumuz hizmetlerin yanında sizden talep edeceğimiz ücreti neredeyse hiçbir evden eve nakliyat firmasında bulamayacaksınız. Siz de eşyalarınızı bilmediğiniz yerlere emanet etmek istemiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.