HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Nevşehir Evden Eve Nakliyat

onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat

Nevşehir Evden Eve Nakliyat

Burak
Nevşehir
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Zamanla her şey değişse de taşımacılık ve lojistik değişmez sadece gelişerek yoluna devam eder. Bu sektör olmazsa olmaz sektörlerin başında gelmektedir. Taşımacılık sektörünün bir çok kolu vardır. Bunlardan biri de evden eve nakliyat sektörüdür. Evden eve nakliyat sektörü bir çok anlamda kötü durumda olsa da asla bitmeyecek gibi görünen sektörlerden biridir.

Firmamız Nevşehir evden eve nakliyat olarak yıllardır insanları yeni evlerine güvenle taşımaktadır. Şehirler arası hizmet vermekte olan firmamız özellikle tayinci memurlara tanıdığı indirim fırsatlarıyla sektörün en çok aranan ve tercih edilen firmalarının başında gelmektedir. Yıllardır bu sektörde hizmet veriyor ve vermeye devam ediyoruz.

Nakliyat hizmetimiz içerisinde tüm işlemler ekiplerimiz tarafından yapılmakta olup siz hiç bir işle uğraşmıyorsunuz. Eşyalarınızın tüm söküm, ambalaj ve montaj işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız sadece evden eve nakliyat için tasarlanmış araçlarımızda taşınmaktadır. Yükleme yapıldıktan sonra eşyalarınız sigortalanmakta ve istediğiniz üzerine sigorta poliçesi size gönderilmektedir.

Nevşehir evden eve nakliyat firmaları arasında lider olan firmamızdan fiyat almadan taşınmayın. Uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunduğumuzu garanti ediyoruz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.