HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Mersin Evden Eve Nakliyat

karatas nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat

Deniz
Mersin
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

İyi bir nakliyat firması bulmak iyi bir kuaför bulmak kadar zor bu devirde. Özellikle Mersin'de yaşayan insanlar için bu sıkıntı daha büyük. Çünkü bu şehirde nakliyat firmalarının sayısı oldukça az. İnsanlar evlerini ve eşyalarını emanet edecekleri kişilerin güvenilir ve işini iyi yapan insanlar olmalarını ister. Bu istek son derece haklı ve yerinde bir istektir. Mersin'de şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız bu beklentilerinizi son derece iyi karşılamaktadır.

Mersin evden eve nakliyat olarak yıllardır ev taşıyoruz. Bu güne kadar sayısız insanı yeni yuvalarına güvenle taşıdık. Şikayet oranı diğer firmalara oranla oldukça az olan firmamız sizlere daima en iyi ve en kaliteli nakliyat deneyimini yaşatmak için çalışıyor.

Mersin nakliyat firmaları arasında parmakla gösteriliyoruz. Bunun en önemli sebebi ise işimize bağlı olmamız ve kalitemizi yüksek tutmamızdır. Herkesin eşyası kendisi için çok değerlidir. Biz bu anlayışla hareket ediyor ve taşınmaları bu anlayışla gerçekleştiriyoruz. Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir. Evinizi taşırken hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.