HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Mengen Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat

Mengen Evden Eve Nakliyat

İzcioğlu Nakliyat
Bolu
05324174754
info@izcioglunakliyat.com
Nakliyat, dikkat gerektiren ve en ufak hatada büyük sorunlara yol açabilen bir iştir. Bazı insanlar eşyalarını kendi imkanları ile taşımaya çalışmaktadır. Ancak çoğu kişi bu işi bilinçsizce yapmakta ve sonucunda olumsuzluklarla karşılaşmaktadır. Eğer sizler olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız ve eşyalarınızı nakliyat konusunda profesyonel olan kişilere taşıtmak istiyorsanız Mengen evden eve nakliyat firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Bizlere 7/24 ulaşabilmeniz mümkün olduğu gibi sizlere anında geri dönüş sağlayarak sürecin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlamaktayız. Mengen evden eve nakliyat firmamıza eşyalarınızı taşıtmak istediğinizi bildirdiğiniz zaman direk vermiş olduğunuz adrese ücretsiz ekspertiz hizmetimizi göndermekteyiz. Ekibimiz taşınacak eşyalar konusunda incelemeler yaparak gerekli ambalaj malzeme miktarı ile nakliyat aracının boyutu belirlenir. Buna ek olarak evinizin yüksekliğine göre eşya asansörünün tercih edilip edilmeyeceğine karar verilir.
Tüm incelemeler sonucunda sizlere en uygun fiyat teklifi sunularak nakliyat sözleşmesi imzalamaktayız. Sözleşmeye sadık kalarak bütün eşyalarınızı paketleyerek güvenilir bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız. Bu süreçte herhangi bir olumsuzluk oluştuğunda anında müdahale ederek mağdur olmanızı engellemekteyiz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.