HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

MALAZGİRT EVDEN EVE TAŞIMACILIK

izcioglu evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat

MALAZGİRT EVDEN EVE TAŞIMACILIK

SERHAT
Muş
05327260360
info@turksoyevdenevenakliyat.com.tr
Malazgirt Muş iline bağlı ilçelerden birisidir. 50.000'in üzerinde olan nufusu ile Muş'un büyük ilçelerinden biridir. Muş merkezine olan uzaklığı 137 kilometredir. Burada yaşayan insanlar sıklıkla taşınmasalar da memur kesim şehirler arası nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Malazgirt evden eve taşımacılık olarak bu ilçe insanlarına şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evinizi yüzlerce kilometre uzaklıklara güvenli ve sigortalı bir biçimde taşıyoruz. 

Malazgirt nakliyat hizmetimizde tüm işleri ekiplerimiz halletmekte olup müşterilerimize herhangi bir yük yüklemiyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayın. Evinizi sıkıntısız bir şekilde taşıyalım. 0532 600 03 95
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.