HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kurtalan Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

onur nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Kurtalan Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Muhammet
Siirt
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Kurtalan evden eve taşımacılık ile birlikte kaliteli hizmete sahip olabilirsiniz. Günümüz de birçok nakliyat firması bulunmakta ancak çoğu müşterilerine güven verememektedir. Bizler sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmek adına sözleşmeli nakliyat hizmet sunmaktayız. Taşınacak eşyalarınız öncesinde karşılıklı anlaşma ile sözleşme imzalayıp eşyalarınızı taşımaktayız.
Ayrıca sözleşme içerisinde eşyalarınızı sigortaladığımıza dair maddeler de yer almaktadır. Böylece taşınan eşyalardan herhangi biri zarar görmesi halinde firma olarak zararınızı karşılamaktayız. Kurtalan evden eve nakliyat firmamızda çalışan profesyonel ekibimiz eşyalarınızı taşırken kendi eşyalarıymış gibi benimseyerek taşımaktadırlar. Ayrıca eşyaların taşınmasından önce her bir eşya özel ambalajlar yardımı ile paketlenmektedir. Böylece çarpma, çizilme gibi olumsuzluklara karşı korunmuş olmaktadır.
Bununla birlikte, nakliyata uygun olan araçlarımız yolculuk sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınızın sabitlenmesine olanak sağlamaktadır. Yani, araca yüklenen eşyalarınız değişik yöntemlerle sabitlenerek devrilme, çarpma, düşme gibi olumsuzluklar engellenmektedir. Ayrıca nakliyat araç sürücülerimiz dikkatli araç kullanımı ile eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadır. Sizde güvenli ve sorunsuz nakliyat hayal ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.