HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kovancılar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Kovancılar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Hüner Nakliyat
Elazığ
05327260360
hunernakliye@gmail.com
Evden eve nakliyat sektörü günümüzde oldukça hareketli bir sektör halini almıştır. Gün geçtikçe nakliyat hizmeti veren kurum ve kişilerin sayısı hızla artmakta ve buna bağlı olarak kalitede düşüşler olmaktadır. Kovancılar evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır bu işi yapmaktayız ve her daim kalitemize kalite katarak bu yolda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ve sizlerin tavsiyeleri ile kendimizde yenilikler yaparak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız. Bunun yanı sıra, nakliyat işi yapanların sayısının artması sektör içerisinde dolandırmalara da yol açabilmektedir.
Bizler Elazığ Kovancılar evden eve nakliyat firması olarak her zaman bunların karşısında olduk ve sizlere güvenilir nakliyat sunmak adına sözleşmeli nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sunmuş olduğumu nakliyat sözleşmesi sayesinde karşılıklı güven ortamını oluşturmuş oluruz ve sizlerin içi rahat bir şekilde eşyalarını bizim gibi deneyimli kişilere emanet etmesini sağlamış oluruz. Ayrıca eşyalarınızı da koruma altına almak ve onlara zarar gelmesi durumunda zararı firma olarak karşılamak için taşıyacağımız eşyaları sigortalayarak güvence altına almaktayız.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.