HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Konya Evden Eve Nakliyat Firması

onur nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat

Konya Evden Eve Nakliyat Firması

NEVZAT
Konya
05324174754
info@izcioglunakliyat.com

Konya evden eve nakliyat, yıllardır Konya’nın en güvenilir nakliye firmalarından birisidir. Bu sektörde hizmet talep eden müşterilerine sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmet sunduğu için firmamız pek çok müşteri tarafından tercih edilen bir nakliye firmasıdır. Sektördeki diğer nakliye firmalarına bakacak olursak müşterilerinin işlerini kaba saba yapan nakliye firmalarını görmek çok zor değil. Genelde bu tür firmalar, ödemelerini aldıktan sonra işlemleri yavaşlatırlar ve çalışma isteklerini yitirirler. Ancak biz, sizin için 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırız.

Fiyat politikamız, verdiğimiz kaliteden daha fazla müşterinin yararlanabilmesi için pek çok nakliye firmasına kıyasla çok daha aşağıda tutulmuştur. Dolayısıyla nakliye işinize ayırdığınız bütçe ne olursa olsun bizimle kolayca çalışabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar ve referanslarımız ile bilgi almak için internet sitemize girmenize gerek yok. Bizden hizmet alan her müşterimize bizzat hizmet kalitemiz ile ilgili her türlü aklınıza takılan soruyu sorabilirsiniz. Eğer aklınızda halen en ufak bir soru işareti dahi kalmışsa, günün istediğiniz saatinde bizi arayarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.