HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kocaeli evden eve taşımacılık

turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat

Kocaeli evden eve taşımacılık

Türksoy
Kocaeli
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Türkiye’nin pek çok yerinde sunulamayan, son teknoloji ile donatılmış nakliye araçlarımız sizlere hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bugüne kadar bizimle çalışan müşterilerimiz, nakliye araçlarımızı ve hizmetlerimizi çok beğendiler. Çünkü biz, diğer nakliye firmalarının aksine bildiğimizi değil teknolojinin bildiğini okuyoruz. Bu sayede çağa ayak uyduran sayılı nakliye firmalarından biri olmanın haklı gururu içerisinde 26 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden beri bizimle olan ve adeta hayatını bu sektöre adayan ekip arkadaşlarımız sayesinde daha güçlüyüz. Yıllardır sektör içerisinde olduğu için müşterinin ihtiyaçlarından rahatlıkla anlayabilen, ihtiyaçlara anında çözüm üretebilen ekip arkadaşlarına sahip olduğumuz için firmamızla gurur duyuyoruz. Ekip arkadaşlarımızın samimiyeti ve iş aşkı, modern teknoloji ile geliştirilmiş sistemler ile birleştirince müşterilerimiz için gayet kaliteli bir hizmet sunmamamız için ortada hiçbir neden kalmıyor.

Kırılabilecek ürünleriniz de bizim sayemizde artık güvende ! Kırılabileceğini düşündüğümüz tüm ürünlerinizi ambalajlayarak daha sağlam bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede eşyalarınız, herhangi bir darbe esnasında durumu en az zararla atlatırken siz de eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim etmenin keyfini yaşıyorsunuz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.