HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kayseri Evden Eve Taşımacılık

izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat

Kayseri Evden Eve Taşımacılık

Ali
Kayseri
05365966532
info@izcioglunakliyat.com

Türkiye’nin kalabalık ve merkezi şehirlerinden olan Kayseri’de her geçen gün yapılar ve modern binalar boy göstermeye devam ediyor. Birbirinden kaliteli, birbirinden güzel yeni evlerinize taşınırken ufak bir detay olarak görülen ancak dikkatli bakıldığı zaman oldukça önemli bir yere sahip olan nakliye işiniz de kesinlikle es geçilmemeli. Çünkü hizmet sağlayan pek çok nakliye firması sözde hizmet sağlıyor ve rastgele işlerle müşterilerin eşyalarına zarar verebiliyor. Zaman zaman verilen hasarlar sadece maddi değil manevi değere de sahip olabiliyor. Biz, sizin değerlerinize saygı duyuyoruz ve önem veriyoruz. Biz Kayseri evden eve nakliyatız.

Bizimle çalışan müşterilerimizi dinledik, görüş alış-verişinde bulunduk ve nakliyat firmasından beklentiler ile ilgili detaylı araştırmalar yaptık. Müşteriler, genelde güvenebilecekleri, hızlı ve zorlu çalışma şartlarına ayak uydurabilecek ve güleryüzlü elemanlara sahip olan nakliye firmaları ile çalışmayı tercih ediyor.

Nakliye sektöründe aradığınız firma biziz. Çünkü biz eşya değil hayat taşıdığımızın farkındayız ve tüm işlemlerimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Nakliye işiniz varsa Kayseri evden eve nakliyata uğramadan karar vermeyin.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.