HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kayapınar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
karatas nakliyat

Kayapınar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Hüner Nakliyat
Diyarbakır
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Günümüzde birçok insan farklı sebeplerden dolayı eşyalarını taşımak zorunda kalabilmektedir. Ancak yoğun iş temposu veya eşyaların nasıl taşınacağı konusunda bilgi sahibi olunmaması, eşyaların taşınmasını zor bir hale getirmektedir. Ancak Kayapınar evden eve nakliyat, sizlere bu konuda yardımcı olarak eşyalarınızın kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadırlar. Sizler Kayapınar nakliyat ile iletişime geçtiğiniz zaman eşyalarınızın nerede bulunduğunu söylemeniz yeterli olacaktır.
Firma tarafından sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti gönderilmektedir ve bu hizmet sayesinde taşınacak olan eşyalarınız incelenmektedir. İncelenen eşyalar sonrasında eşyaların miktarına göre nakliyat aracı belirlenir ve eleman sayısı kararlaştırılır. Buna ek olarak eşyaların güvenilir bir şekilde taşınabilmesi ve dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenmemesi adına bazı eşyalara paketleme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede eşyalar daha güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca, eşyalar yüksek katlı bir evden taşınacaksa veya yüksek katlı bir eve çıkarılacaksa eşya asansörü de hazır halde bulundurulur. Böylece eşyaları dar ve uzun merdivenlerden indirmek zorunda kalmadan yeni adrese kısa süre içerisinde ulaştırılması sağlanmaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.