HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

anitur nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

HASAN
Kastamonu
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Kastamonu’da nakliyat sektöründe güvenilir ve sigortalı taşımacılığın ilk örneklerini sunan Kastamonu evden eve nakliyat, her zaman, her yerde müşterisine daha iyi hizmet standartları sağlayabilmek için çalışan bir nakliyat kuruluşudur. Sektörde işe başladığı ilk günden beri tüm çalışmalarını bu standart üzerine kuran firmamız, yeni geliştirilen modern yöntemler sayesinde nakliye işlemlerinizi çok daha kısa bir süre içerisinde, daha verimli bir şekilde tamamlayabilme olanağına sahip nadir evden eve nakliyat firmalarından birisi.

Evinizi taşırken mutlaka nakliyat firmalarının sizlere sunduğu hizmete tanık olmuşsunuzdur. Ancak eminiz ki tercih ettiğiniz nakliye firması Kastamonu evden eve nakliyat değilse nakliyat firmanız tamamıyla ilkel ve kaba yollarla eşyalarınızı taşıdı. Dolayısıyla eşyanız veya eşyalarınız hasar gördü. Çoğu nakliye şirketi de bu tür durumlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini sözleşme şartlarına eklemiş oluyor bile.

Kastamonu evden eve nakliyatta böyle bir durum söz konusu değil. Ürünlerinizin bir tanesi dahi çatlamış olsa bile ürününüzün hasar tespiti ardından tespit edilen ücretini anında ödeyerek hizmetlerimize güvence sağlamış oluyoruz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.