HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

KARS EVDEN EVE NAKLİYAT

izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat

KARS EVDEN EVE NAKLİYAT

ADEM TURAN
Kars
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Nakliyat sektöründe sözde hizmet veren pek çok nakliyat firması gördük. Ama nakliye sektöründe asıl önemli olan şey kullanıcıların eşyalarına zarar vermeden en makul şekilde hizmeti tamamlamak. Aklınızda ihtiyacınıza özel bir çözüm oluşturamadıysanız Kars evden eve nakliyat ile tanışın ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri beraber oluşturalım. Sadece konutlarınız için değil, özel mekanlarınız için de nakliyat hizmeti sunan sayılı nakliye firmasından birisiyiz.

Yıllar geçti ama biz ilk günki hizmet kalitemizden en ufak bir şey kaybetmedik. Sonuçta yıllardır emek verdiğimiz bu sektörde yüzlerce müşteri kitlesi kazandık. Müşterilerimizin her birisiyle ayrı ayrı ilgilenerek daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sunduğumuz çalışma planlarını siz de beğeneceksiniz.

Kars evden eve nakliyat ile çalışan ve nakliye işlerini o günden beri bize teslim eden pek çok referansımız mevcut. Dolayısıyla firmamızın çalışma esnasındaki ilgisini, hizmet kalitesini ve aklınıza takılan daha pek çok soruyu referans kitlemize danışabilirsiniz. Ürünlerinizi güvenli ve sigortalı bir şekilde taşımak, hepsini garanti altına almak istiyorsanız Kars evden eve nakliyat ile tanışmanın vakti gelmiş demektir.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.