HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Karaman Evden Eve Taşımacılık

onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat
nuhoglu nakliyat

Karaman Evden Eve Taşımacılık

Adem Bey
Karaman
05326000395
hunernakliye@gmail.com
Evden eve nakliyat işlemi büyük dikkat isteyen bir süreçtir. Özellikle dikkatsiz ve bilinçsiz bir şekilde taşınmaya çalışılan eşyalar, taşınma sırasında zarar görebilmektedir. Bunun yanı sıra taşıyan kişilere de rahatsızlık verebilmektedir. Ancak Karaman evden eve taşımacılık olarak uzun yıllardır bu sektör içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz ve evden eve nakliyat işlemini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.
Bu alanda deneyim kazanmış ve eğitim almış ekibimiz ile birlikte sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesinden yeni adresinizde paketlerinden açılmasına kadar geçen tüm sürede sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bu süreci sözleşmeli ve sigortalı olarak yürüttüğümüzü de bildirmek isteriz. Karaman taşımacılık firmamızdan hizmet almak istediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabileceğinizi de belirtmek isteriz.
Bu hizmetimiz ile birlikte eşyalarınızı kontrol etmekteyiz ve gereken malzemelerin listesini çıkarmaktayız. Bunun yanı sıra, sizlere sunacak olduğumuz fiyat teklifinin belirlemesini de bu hizmet ile belirlemekteyiz. Ayrıca size özel indirimlerimizi de uygulayarak ev eşyalarınızı kaliteli ve uygun fiyatlara taşıtma imkanına kavuşmaktasınız. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.