HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İZMİR EVDEN EVE TAŞIMACILIK

nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
onur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat

İZMİR EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ADEM TURAN
İzmir
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Yazın Türkiye’nin en çok turist alan şehri, Ege’nin başkenti İzmir, konut ve modern yapılanmada da Türkiye’nin önde gelen illerinden birisi. Milyonlarca nüfusa sahip olan İzmir’de nüfusun barınma ihtiyacını karşılayabilmek için doğal olarak konut sayısı da artış gösteriyor. Konutla nakliyat iç içe olduğu için yapılaşmanın olduğu yerde doğal olarak nakliye firmalarını sık sık görmek oldukça olası bir ihtimal. Peki ya siz nakliye işinizi ne tür bir firmaya vermek istersiniz ? Size kaliteli ve güvenceli hizmet sunma garantisi veren bir firmaya mı yoksa rastgele bir nakliye firmasına mı  ?

Bugüne kadar İzmir’i taşıdık, taşıyoruz… Bu süre zarfında çalıştığımız pek çok müşterimizi memnun bırakarak ilerlememizden gurur duyuyoruz. Çünkü biz işimizi rastgele değil, güvenceli ve sigortalı yapıyoruz. Eğer ki taşırken firma elemanlarımız tarafından zarar gören bir eşyanız oluyorsa eşyanızın ücretini sigorta firmasından karşılıksız şartsız alabiliyorsunuz. Ancak biz yine de işimizi sağlama alıyoruz ve kırılabilecek eşyalarınızı ambalajlayarak daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Evinizi, hayatınızı emin ellere teslim edin.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.