HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İstanbul'da En İyi Nakliye Firmaları

onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat

İstanbul'da En İyi Nakliye Firmaları

nakliyattalebi
İstanbul
0000000000
info@nakliyattalebi.com
Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul'da taşınmak isteyenler için en önemli işlem güvenilir bir taşıma firması bulmaktır. Anlaşacağınız firmanın kurumsal ve güvenilir bir firma olması sağlıklı bir taşınma süreci için çok önemlidir. Şuanda İstanbul'da çok fazla sayıda evden eve nakliyat işi yapan firma bulunmakta. Fakat bunların büyük bir çoğunluğu K3 yetki belgesine bile sahip olmayan kişilerden oluşmakta. Nakliyattalebi.com olarak sizleri en iyi ve güvenilir firmalarla buluşturuyoruz. Platformumuzda bulunan evden eve nakliyat firmalarının tamamı yetki belgesine sahip firmalardır. Özellikle ana sayfamızda bulunan 7 firma platformumuz tarafından iş başında izlenmiş ve kaliteleri onaylanmış firmalardır. İstanbul'da bulunan en iyi nakliye firmalarından teklif alın ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayın.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.