HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İstanbul Ucuz Nakliyat

anitur nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

İstanbul Ucuz Nakliyat

Şener
İstanbul
05365966532
info@nakliyattalebi.com

Taşımak bir çok açıdan sizi zorlayan ve strese sokan bir işlemdir. Uzun süre boyunca ikamet ettiğiniz evinizden, muhitinizden ayrılmanın vermiş olduğu üzüntünün yanı sıra bütçenizi de bir hayli zorlamaktadır. Yeni eviniz için ödeyeceğiniz depozito, kira bedeli ve benzeri masrafların yanında bir de nakliye ücretlerinin yüksek olması sizi oldukça zorlayabilir. Bütçenizde açık oluşmaması için en azından nakliyat fiyatının uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Ucuz nakliyat hizmeti almak sandığınız kadar zor değil. Tabii ki nakliyat firmalarının da belli başlı maliyet kalemleri vardır. Ama ortalama 1000 TL’ye gerçekleştirebileceğiniz bir taşınmayı çok daha yüksek fiyatlar ödeyerek gerçekleştirmemek için iyice fiyat araştırması yapmalısınız. Evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde ucuz denebilecek fiyatlarla yapan firmalar da var. Uygun ve güvenli firmalara nakliyattalebi.com platformu üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Platformumuzda bulunan GOLD ÜYELER taşınma işlemini profesyonel ve uygun ücretler talep ederek yaparlar.

Eşya taşıma fiyatları eşya miktarına, kat yüksekliklerine ve mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Her firma için bu böyledir. Fakat ucuz fiyatlarla çalışan her firmaya güvenmemelisiniz. Talep edilen ücretin uygun olmasının yanı sıra taşıma kalitesinin de iyi olması gerekir. Eşyalarınızı ucuza taşıtabilirsiniz fakat bunun yanında eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir zararda maliyetiniz artabilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken kaliteli firmalardan fiyat almak ve aklınıza yatan en uygun fiyatı seçmek olacaktır. Nakliyattalebi.com olarak GOLD ÜYELER’imize sonuna kadar güveniyoruz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.