HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İSTANBUL PORTE Evden Eve Nakliyat

turksoy evden eve nakliyat
turansoy nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
anitur nakliyat

İSTANBUL PORTE Evden Eve Nakliyat

HAKAN AYIRKAN
İstanbul
02163887444
info@portenakliyat.com
İstanbul Porte nakliyat, siz değerli müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Günümüzde çoğu ev yüksek katlar da yer almaktadır ve apartman merdivenleri oldukça dardır. Bu tür durumlarda büyük çaplı eşyaların o merdivenlerden taşınması hem eşyalara zarar vermekte hem de komşulara rahatsızlık hissettirmektedir. Ayrıca zaman kaybına da yol açabilmektedir. Böyle olumsuzluklarla karşılaşmamak adına Porte evden eve nakliyat firması sizlerin eşyalarını son teknolojiye uygun olarak üretilmiş olan eşya asansörü ile birlikte taşımaktadır.
Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile birlikte eşyaların analizi yapıldıktan sonra eşya miktarına uygun nakliyat aracı seçilerek eşyaların paketlenmesi süreci gerçekleştirilir. Eşyaların paketlenmesinde ki amaç, eşyalar taşınırken dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenmesini engellemektir. Bu süreç başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra eşyalar belirli bir sıraya göre eşya asansörüne yüklenerek nakliye aracının bulunduğu yere indirilmesi sağlanır. Aynı düzen ile nakliyat aracı da yüklenerek eşyaların sorunsuz bir yolculuk sonrası yeni adrese ulaştırılması sağlanır. Porte nakliyat firmasının eşya asansörü, yeni evin yüksek katma olması nedeniyle yeniden kullanılarak eşyalar yeni eve yerleştirilir.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.