HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İSTANBUL HÜNER Evden Eve Nakliyat

nuhoglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
turansoy nakliyat
onur nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat

İSTANBUL HÜNER Evden Eve Nakliyat

Milazım Turan
İstanbul
05327260360
hunernakliye@gmail.com
Eşyalarını taşıtmak isteyenler için eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması oldukça önemlidir. Ayrıca eşyaların taşınması sürecinde stres ve sorun yaşamak istememektedirler. Bu tür düşüncelere sahip olan kişiler, eşyalarını bu alanda profesyonel olan kişilere taşıtmak istemektedirler. İstanbul Hüner nakliyat, bu alanda oldukça deneyimlidir ve eşya taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedirler. Özellikle çalıştırmakta oldukları eşya taşıma elemanlarını özenli bir şekilde seçmektedirler ve işe başlatmadan önce bu alanda eğitim vermektedirler. Ayrıca elemanların tecrübeli olmasına özen göstererek eşyaların bilinçli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar.
Hüner nakliyat firması için müşterilerin memnuniyeti oldukça büyük önem arz etmektedir ve bu önem doğrultusunda hareket edilerek sizlerin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşımak için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Önceki deneyimler düşünülerek eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek sorunlar göz önüne alınır ve bu sorunların oluşmaması adına önlemler alınır. Özellikle hassas eşyaların çarpma, düşme gibi durumlar karşısında dayanıksız olması düşünülerek o tür eşyaların dikkatli bir şekilde paketlenerek koruma altına alınması sağlanır. Böylece Hüner evden eve nakliyat elemanları sorunsuz nakliyat gerçekleştirirler.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.