HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İSTANBUL EVTAŞ Evden Eve Nakliyat

onur nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
turansoy nakliyat

İSTANBUL EVTAŞ Evden Eve Nakliyat

Evtaş Nakliyat
İstanbul
02165724086
evtasnakliyat@gmail.com
Her insanın eşyası kendisi için oldukça büyük öneme sahiptir. Bu önemin bilincinde olan kişiler, eşyaların taşınması gerektiği zaman bu işlemi işi bilen kişilere yaptırmayı istemektedirler. Bilinçsiz kişiler tarafından taşınan eşyaların zarar görme olasılığı oldukça fazladır. Ancak eşya taşıma konusunda bilinçli ve profesyonel olan kişiler, eşyaların sorunsuz taşınması için ne yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedirler.
Evtaş nakliyat firması eşya taşıma konusunda oldukça deneyimlidirler. Firmada çalışmakta olan deneyimli elemanlar ve eşya taşıması sırasında kullanılacak olan ekipmanlar ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunacaklarından emin olabilirsiniz. Günümüze kadar yüzlerce kişiye vermiş oldukları hizmetler sayesinde oldukça fazla şekilde deneyim kazanmışlardır ve eşya taşıma konusunda almış oldukları eğitim ile birlikte sizlerin eşyalarını nasıl sorunsuz bir şekilde taşıyacaklarını çok iyi bilmektedirler. Sizler de yoğun iş temponuzda stressiz ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız Evtaş evden eve nakliyat firması tam size göredir. Bu süreç zarfında sizlere düşen tek görev eşyaların nereden nereye taşınması gerektiğini ilgili kişilere söylemek olacaktır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.