HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat
onur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVZAT TURAN
İstanbul
02164963696
info@izcioglunakliyat.com

İstanbul, sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın en kalabalık şehirlerinden birisi. Hatta dünya üzerindeki pek çok ülkenin nüfusunun, İstanbul nüfusundan az olduğunu da çeşitli araştırmalarda kanıtlanmış bir şekilde görebilirsiniz. Hal böyle olunca İstanbul’daki konut ve iş merkezi sayısı da çok ciddi rakamlarda oluyor. Bu  kadar konut, iş yeri ve ofis acaba taşınırken hangi nakliyat firmasına güveniyor ?

İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul’un her semtinde geçerli olmak üzere evden eve nakliyat, ofis nakliyatı ve iş yeri nakliyatı gibi hizmetler sunan bir nakliyat şirketidir. Geçmişinde Türkiye’nin pek çok şehrinde aktif bir şekilde nakliyat sektöründe rol alan İstanbul evden eve nakliyat firması, şimdi de Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’u nakliyat sektöründeki kalite ile tanıştırmayı hedefliyor.

Evinizi taşırken ister istemez nakliyat firmaları ile içli dışlı oluyorsunuz. Dolayısıyla bu firmaların nasıl çalıştıklarını, gelişigüzel eleman alımı yaptıklarını da az çok görmüş veya duymuşsunuzdur. Ancak İstanbul evden eve nakliyatın ekibi kesinlikle profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Siz isteyin, biz taşıyalım!

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.