HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

İstanbul Diyarbakır Nakliyat

turansoy nakliyat
karatas nakliyat
onur nakliyat
istanbul izcioglu nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
anitur nakliyat
nuhoglu nakliyat

İstanbul Diyarbakır Nakliyat

Nevzat Turan
İstanbul
05324174754
info@izcioglunakliyat.com
İstanbul Diyarbakır nakliyat, siz değerli müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti sunan bir firmadır. Sizler için büyük öneme sahip olan eşyalarınızın güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşımak adına eşya taşıma asansörünü kullanan firma, eşyaların zarar görmesini önlediği gibi zamandan tasarruf etmeyi de amaçlamaktadır. Günümüz de çoğu evin yüksek katlarda yer alması ve apartman merdivenlerinin dar olması büyük boyutlu eşyaların taşınması güçleştirmektedir. Bu tür durumlar karşısında eşyaların zarar görme olasılığı da artmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığı zaman, İstanbul Diyarbakır evden eve nakliyat sayesinde eşya asansörü kullanılarak eşyalarınız kolay bir şekilde evinizden indirilerek nakliyat aracına yüklenmektedir.
Eşya asansörünün geniş olması koltuk, yatak, beyaz eşya gibi eşyaların rahatlıkla aşağıya indirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca eşyaların taşınacağı nakliyat araçları geniş iç hacmine sahiptir ve yolda ki sarsılmalardan etkilenmeyerek eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Fakat İstanbul Diyarbakır taşımacılık firması her türlü olumsuzluğa karşı eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşımak adına zarar görme riski olan bütün eşyaları özel ambalajlar ile paketlemektedirler. Bu sayede, eşyalarınız daha güvenilir bir şekilde yeni adresinize ulaştırılmaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.