HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Hozat Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

turansoy nakliyat
onur nakliyat
karatas nakliyat
nuhoglu nakliyat
anitur nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
turksoy evden eve nakliyat

Hozat Evden Eve Nakliyat ve Taşıma

Ernak Nakliyat
Tunceli
05322709389
ernaknakliye@gmail.com
Hozat evden eve nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimize şehir içi nakliyat hizmeti verdiğimiz gibi şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma politikamız ile var olduk. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabaladık.
Nakliyat araçlarımız ve eşya asansörlerimiz ile birlikte sizlerin eşyalarını Türkiye’nin istediğiniz noktasına taşımaktayız. Ayrıca bu taşıma süreci deneyimli ekibimiz sayesinde planlı bir şekilde gerçekleştiği için oldukça kısa sürmektedir. Böylece yeni evinizde eşyalarınıza sorunsuz ve kısa sürede kavuşabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz de yolculuk sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesine karşın önlem almak adına ve sizlerin mağdur olmaması adına taşıyacağımız eşyalarınızı sigortalamaktayız.
Tunceli Hozat evden eve nakliyat güvencesi ile taşınan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda rapor tutularak zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca, ekibimiz eşyalarınızı yeni evinize getirip paketlerinden çıkararak sizinle birlikte kontrol etmektedir. Bu kontroller sonucunda zarar gören eşyalarınız var ise, onlarında zararı firmamız tarafından karşılanmaktadır.
3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.