HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Hatay Evden Eve Nakliyat

onur nakliyat
anitur nakliyat
karatas nakliyat
turksoy evden eve nakliyat
nuhoglu nakliyat
turansoy nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat

Hatay Evden Eve Nakliyat

Milazım Turan
Hatay
05326000395
info@turksoynakliyat.com.tr

Hem mutfağıyla hem de konumuyla Türkiye’nin en özel şehirlerinden olan Hatay’a, en az mutfağı kadar güzel bir nakliye hizmeti sunmaya geldik. Özellikle günümüzde kullanılan modern yöntemler ile geliştirdiğimiz nakliye çözümleri ve birbirinden kaliteli profesyonel ekip arkadaşlarımız, sizlerin taşınma esnasındaki her türlü sorununuz için çözür üretmeye hazır. Hatay evden eve nakliyat olarak yıllardır en büyük amacımız, müşterilerimiz için en yararlı hizmetleri en uygun fiyattan sunmak. Bugüne kadar bu misyonumuzu elimizden geldiğince başardık. Bundan sonra da aynı yol dahilinde referans kitlemizi geliştirmek istiyoruz.

Nakliyat, dışarıdan görüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Çünkü önemli olan sadece o eşyaları taşımak değil, taşırken zarar vermeden düzenli ve dikkatli bir şekilde taşımaktır. Günümüzde nakliye hizmeti sağlayan pek çok firma bu noktayı atlayarak müşterilerinin eşyalarını dikkatsiz bir şekilde taşıyarak eşyalara zarar veriyor. Dolayısıyla maddi ve manevi açıdan zarara uğruyorsunuz. Ancak Hatay evden eve nakliyat, size eşyalarınızın sağlamlığı, düzgün ve dikkatli taşıma açısından sigortalı bir şekilde çalışma imkanı sunuyor. Bu sayede hasar gören eşyalarınızın maliyetlerini temin edebiliyorsunuz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.