HEMEN FİYAT TEKLİFLERİ ALMAYA BAŞLAYIN!

Evden Eve Taşımacılık Diyarbakır

turksoy evden eve nakliyat
onur nakliyat
nuhoglu nakliyat
izcioglu evden eve nakliyat
anitur nakliyat
turansoy nakliyat
karatas nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Diyarbakır

Hüseyin
Diyarbakır
05322709389
info@izcioglunakliyat.com

Taşımacılık sektörü bir çok farklı terimi içerisinde bulunduran bir sektördür. Bu sektörün belki de en zor ve en çok dikkat isteyen kolu ise evden eve nakliyattır. İnsanların evlerini taşımak çok fazla sorumluluk gerektirir. Taşıdığınız eşyaların hem maddi hem de manevi boyutu vardır. Bu nedenle eşyalara zarar gelmemesi için elinizden geleni yapmanız gerekir. Evden eve taşımacılık işlemi uzmanlık, tecrübe ve güven gerektirir. Ev taşıma işlemi sadece kamyon sahibi olmak ile yapılabilecek bir iş değildir.

Diyarbakır taşımacılık firması olarak 20 yılı aşkın süredir bu bölge insanlarına şehirler arası taşıma hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınız sadece evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ile emin ellerde. Personellerimiz ev taşımak için eğitilmiş alanında uzman kişilerdir. Taşıma ekiplerimiz içerisinde marangoz ve tesisatçı da bulunmaktadır.

Evinizi, eşyanızı emanet edeceğiniz kişileri iyi seçin. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için gerekli tüm önlemleri alın. Diyarbakır evden eve taşımacılık olarak sizlere her türlü güvenliği sunuyoruz. Bu bağlamda taşıma sözleşmenizin bir nüshasını size teslim ediyor ve isterseniz faturanızı da size veriyoruz.

3 Adımda Taşıma İşlemini Gerçekleştir!
1.
Nereden - Nereye
Nereye taşınacağınıza karar verdiniz mi? Eğer verdiyseniz tek yapmanız gereken iyi bir nakliyat firması seçmek olacaktır.
2.
İlan Ver !
Firmaları tek tek aramak istemiyorsunuz değil mi? O halde hemen bir teklif oluşturun ve kurumsal firmalardan gelen teklifleri değerlendirin.
3.
Teklifini Seç
Son olarak yapmanız gereken tek şey taşınmanız için size teklif veren kurumsal firmalardan birini seçmektir. İşte bu kadar basit.
Mutlu Müşterilerimiz
 • ABDULLAH K.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Eşyam az olduğu için uygun fiyat arıyordum. Nakliyattalebi.coma rastladım. İhale başlattım ve teklifler geldi. Aralarında yüksek fiyatlar da vardı ama İzcioğlu Nakliyatın fiyatı gayet uygundu. Fiyata göre çok iyi bir iş çıkardılar. Hiç sorun yaşamadım kendilerine teşekkür ederim.
 • AYŞEGÜL T.
  DENİZLİ - TEKİRDAĞ
  Eşyam 1 yıllık ve yeniydi. Türksoy nakliyat ekibi hepsini söküp güzelce paketledi kendilerine güler yüzlü hizmetleri ve hasarsız taşıdıkları için çok teşekkürler.
 • AYŞEGÜL T.
  DİYARBAKIR - BURSA
  Eşyam oldukça fazla ve yeniydi. İzcioğlu nakliyat ekibi hepsini söküp paketledi ve bursada kurulumunu gerçekleştirdi. kendilerine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.
 • MEHMET G.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  nakliyattalebi.coma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. İzcioğlu nakliyat ile evimi ümraniyeden tuzlaya taşıdım. Kendileri ilk aşamadan itibaren her şeye çok olumlu yaklaştı. Taşınma günü ve saatinde adresteydiler. Tüm eşyalarımı söküp paketlediler ve gittiğimiz evde kurup yerleştirdiler. Bir dediğimi ikiletmediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
 • HASAN E.
  İSTANBUL - İSTANBUL
  Öncelikle nakliyattalebi.com çalışanlarına ilgive alakaları için çok teşekkür ederim. Açmış olduğum ihaleye bir çok firmadan teklif geldi en uygun olan Türksoy Nakliyatı onayladım. İlk görüşmemizden itibaren çok olumlu bir süreç başladı. Taşınma günü belirledik ve taşınma günü araç ve ekip söylendiği saatte kapımdaydı. Tüm eşyalarımızı güzelce söküp ambalajladılar. Yeni evimizde aynı şekilde kurup yerleştirdiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.